0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Egypt
Premier League
Pyramids FC
۱
۰
Enppi
inprogress
۲۱:۳۰
El Zamalek
۳
۲
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۰۰:۰۰
Republic of Korea
FA Cup
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۳
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Daegu FC
۳
۲
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Busan Transport Corp
۰
۳
FC Seoul
Finished
۱۴:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۲
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
KSV Holstein Kiel
۲
۲
FK Qarabag
Finished
۱۴:۳۰
Club Brugge KV
۱
۱
Lierse SK
Finished
۱۸:۰۰
CSKA Moscow
۰
۳
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۲۱:۳۰
AS Monaco
۱
۱
FC St. Gallen
Finished
۲۰:۳۰
SK Sigma Olomouc
۲
۳
Vyskov
Finished
۱۳:۰۰
Lausanne-Sports
۲
۰
Dynamo Kiev
inprogress
۲۲:۳۰
Standard Liege
۰
۲
K. Sint-Truidense
Finished
۱۶:۰۰
FK Teplice
۲
۳
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۳۰
FK Spartak Moscow
۳
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۸:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۲
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۲:۳۰
SK Rapid Wien
۵
۲
SV Lafnitz
Finished
۱۹:۳۰
Raith Rovers
۰
۰
Queen of the South
inprogress
۲۳:۱۵
FC Banik Ostrava
۱
۱
FC Zlin
Finished
۱۹:۳۰
Go Ahead Eagles
۰
۴
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۲۱:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۱
۳
1. FC Union Berlin
Finished
۲۰:۳۰
FK Sarajevo
۱
۱
FK Backa Topola
Finished
۲۰:۳۰
NK Maribor
۱
۱
KF Partizani Tirana
Finished
۲۱:۰۰
Pardubice
۲
۱
FK Pribram
Finished
۱۹:۳۰
FK Qarabag
۱
۱
Universitatea Craiova
Finished
۲۱:۰۰
Mezokovesdi SE
۵
۴
MTK Budapest
Finished
۱۹:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۱
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovan Liberec
۳
۱
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۳:۳۰
ND Gorica
۰
۰
Tabor Sezana
Finished
۲۰:۳۰
GKS Jastrzebie
۳
۰
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۹:۳۰
Zulte-Waregem
۱
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۲۰:۳۰
Queen's Park
۱
۳
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
FC Deisenhofen
۱
۱
FC Pipinsried
Finished
۲۱:۳۰
FK Cukaricki Stankom
۱
۰
Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
Hibernian FC
۲
۰
Hartlepool United
Finished
۱۴:۳۰
FC CSKA 1948
۳
۱
Akademija Pandev
Finished
۱۸:۳۰
FC Farul Constanta
۰
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۹:۳۰
Gornik Leczna
۱
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۹:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۱
۳
FC Hansa Rostock
Finished
۲۰:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۵
۱
MFK Karvina
Finished
۲۰:۳۰
FC Remscheid
۰
۷
Viktoria Koln 1904
Finished
۲۱:۳۰
Clachnacuddin
۰
۲
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۲۳:۰۰
GKS 71 Tychy
۳
۰
Garbarnia
Interrupted
۲۰:۳۰
FC Farul Constanta
۳
۱
FC Brasov
Finished
۱۲:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۰
۱
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۸:۳۰
SK Lisen
۲
۰
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۹:۳۰
TSV Hartberg
۱
۰
Universitatea Cluj
Finished
۲۰:۰۰
TUS Bersenbruck
۰
۴
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۲۱:۳۰
Larne
۲
۰
The New Saints FC
Finished
۱۵:۳۰
FCSB
۶
۰
Sfintul Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
Budapest Vasas SC
۳
۰
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
۱
۲
FC Sion Sitten
Finished
۲۱:۱۵
Podbrezova
۱
۲
KFC Komarno
Finished
۱۸:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۱
۲
Servette Geneve FC
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavoj Trebisov
۰
۱
Tatran Presov
Finished
۲۰:۳۰
Skra Czestochowa
۲
۰
Znicz Pruszkow
Finished
۱۴:۳۰
PFK Botev Vratsa
۰
۱
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۳۰
SKN St. Polten
۳
۲
Rapid Bucuresti
Finished
۲۰:۰۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۲
۰
FC Aarau
Finished
۲۰:۳۰
FK Samorin
۱
۲
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۲:۳۰
Matador Puchov
۲
۳
Trinec
Finished
۱۸:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۱
۳
FC Chayka
Finished
۱۹:۳۰
PFC Cherno More Varna
۳
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۲۱:۰۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۰
Dorogi FC
Finished
۱۳:۳۰
Saturn Ramenskoye
۳
۱
Zvezda Ryazan
Finished
۱۴:۳۰
FC Monheim
۱
۱
VfL Bochum
Finished
۲۱:۰۰
Hamburger SV
۲
۲
HNK Hajduk Split
Finished
۲۰:۰۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۳
FC Drita Gjilan
Finished
۲۰:۳۰
SK Slavia Praha
۱
۱
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۰:۳۰
Erdi VSE
۰
۴
Kozarmisleny SE
Finished
۲۰:۳۰
TSV Havelse
۱
۴
VfL Osnabruck
Finished
۲۰:۳۰
TUS Makkabi
۰
۷
Hertha BSC Berlin
Finished
۲۰:۳۰
FC Lugano
۱
۶
AC Bellinzona
Finished
۲۰:۳۰
KF Shkupi Skopje
۰
۰
KF Gjilani
inprogress
۲۰:۳۰
Austria Klagenfurt
۱۱
۰
Villacher SV
Finished
۲۱:۰۰
FC Schalke 04
۰
۰
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Serie B
Cruzeiro MG
۲
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
Gremio RS
۱
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
Brusque
۰
۲
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Vila Nova GO
۱
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
Guarani FC De Campinas
۰
۲
Ituano SP
Finished
۰۵:۰۰
China
Super League
Changchun Yatai
۱
۱
Zhejiang Lucheng Greentown
Finished
۱۶:۰۰
Shanghai SIPG
۱
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۲:۰۰
Shenzhen FC
۲
۳
Tianjin Teda
Finished
۱۴:۰۰
Meizhou Hakka
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۳:۳۰
Morocco
Botola Pro
Raja Casablanca
۲
۱
FAR Rabat
inprogress
۲۱:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۲
۲
WAC Wydad Casablanca
Finished
۲۱:۳۰
Fath Union Sportive Rabat
۰
۲
Rapide Club Oued Zem
Finished
۲۱:۳۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۱
۰
CA Youssoufia Berrechid
Finished
۲۱:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۱
۱
Maghreb de Fes
inprogress
۲۱:۳۰
Club Chabab Riadi Salmi
۲
۳
HUSA Agadir
Finished
۲۱:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Talaba
۲
۲
Baghdad FC
Finished
۱۸:۳۰
Al Sinaah
۱
۱
Al Quwa/Jawiya
Finished
۱۸:۳۰
Al-Qasim SC
۱
۱
Naft Al-Wasat
Finished
۱۸:۳۰
Al Diwaniya
۱
۱
Al Shorta
Finished
۱۸:۳۰
Uzbekistan
Super League
Pakhtakor Tashkent
۲
۳
FC Bunyodkor
Finished
۱۹:۳۰
Surkhon Termez
۱
۱
Neftchi Fargona
Finished
۱۸:۳۰
Norway
NM Cup
Lillestrom SK
۱
۰
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF Oslo
۰
۰
FK Bodo Glimt
inprogress
۲۲:۴۵
Eidsvold TF
۱
۴
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Gjovik-Lyn
۰
۷
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
Byasen Toppfotball
۱
۲
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
Sotra Sportsklubb
۰
۱
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Moss
۰
۳
IK Start Kristiansand
Finished
۲۰:۳۰
Kjelsas Oslo
۳
۴
Skeid Oslo
Finished
۲۰:۳۰
China
League One
Nantong Zhiyun
۰
۰
Qingdao Youth Island
Finished
۱۲:۳۰
Zibo Cuju
۰
۰
Guangxi Baoyun FC
Finished
۱۲:۳۰
Tanzania
Premier League
Young Africans
۱
۰
Mtibwa Sugar
Finished
۱۷:۳۰
Azam FC
۴
۱
Biashara United FC
Finished
۱۷:۳۰
Kagera Sugar
۰
۰
Polisi Tanzania FC
Finished
۱۷:۳۰
Mbeya Kwanza FC
۰
۰
Simba SC
Finished
۱۷:۳۰
Dodoma
۱
۰
KMC FC
Finished
۲۰:۳۰
Mbeya City
۱
۱
Namungo FC
Finished
۱۷:۳۰
Ruvu Shooting
۱
۰
Prisons
Finished
۱۷:۳۰
Coastal Union
۱
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۷:۳۰
South America
Copa Libertadores
Emelec Guayaquil
۱
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۲:۴۵
Corinthians Paulista
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Paranaense
۲
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۵:۰۰
Belarus
Premier League
BATE Borisov
۴
۰
FK Slutsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Gomel
۱
۰
Torpedo Zhodino
Finished
۲۱:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Portugal (W)
۱
۱
Australia (W)
Finished
۰۰:۳۰
Denmark (W)
۱
۲
Norway (W)
Finished
۲۰:۳۰
Poland (W)
۱
۳
Iceland (W)
Finished
۱۸:۰۰
USA (W)
۲
۰
Colombia (W)
Finished
۰۶:۳۰
Chile (W)
۱
۳
Venezuela (W)
Finished
۰۳:۰۰
United States
USL Championship
San Antonio FC
۲
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Hartford Athletic
۲
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۳۰
North and Central America
CONCACAF U20 Championship
Panama U20
۱
۲
Honduras U20
Finished
۰۶:۳۰
USA U20
۲
۰
Costa Rica U20
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
2. Deild
Haukar Hafnarfjordur
-
-
Throttur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Volsungur
۰
۰
IR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
UMF Njardvik
۳
۰
KF Fjallabyggdar
inprogress
۲۲:۳۰
Reynir Sandgerdi
-
-
Vikingur Olafsvik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Australia
NSW Premier League Youth
Blacktown City U20
۳
۲
Sydney FC U20
Finished
۱۴:۱۵
Georgia
Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۴
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۸:۰۰
FC Gagra
۳
۳
Saburtalo
Finished
۱۸:۳۰
FC Dinamo Batumi
۴
۱
Dinamo Tbilisi
Finished
۲۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۱
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۹:۰۰
Tallinna JK Legion
۱
۲
Paide Linnameeskond
Finished
۲۱:۰۰
Flora Tallinn
۶
۱
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Juventus SP U20
۱
۱
Nacional SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Corinthians U20
۰
۰
Sao Bernardo SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Jose Dos Campos EC U20
۰
۱
Flamengo SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Capivariano FC U20
۱
۰
Inter Limeira U20
inprogress
۲۲:۳۰
Bragantino U20
۱
۰
Itapirense U20
inprogress
۲۲:۳۰
Oeste FC U20
۱
۰
Sharjah Brasil U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ferroviaria U20
۰
۰
Noroeste U20
inprogress
۲۲:۳۰
Portuguesa SP U20
۰
۰
Paulista U20
inprogress
۲۲:۳۰
Guarani SP U20
۱
۰
Metropolitano FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Paulo FC U20
۱
۰
Gremio Esportivo Osasco U20
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Osasco Audax EC U20
۱
۰
SC Brasil U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ponte Preta SP U20
۱
۰
CA Guacuano U20
inprogress
۲۲:۳۰
Uniao Suzano SP U20
۰
۰
Santo Andre U20
inprogress
۲۲:۳۰
Monte Azul U20
۱
۱
Internacional Bebedouro U20
inprogress
۲۲:۳۰
Tanabi U20
۰
۰
Gremio Novorizontino U20
inprogress
۲۲:۳۰
CA Penapolense U20
۰
۱
CA Assisense U20
inprogress
۲۲:۳۰
Botafogo SP U20
۲
۰
AA Francana U20
inprogress
۲۲:۳۰
Desportivo Brasil U20
۰
۰
Comercial FC Tiete U20
inprogress
۲۲:۳۰
America SP U20
۰
۰
CA Votuporanguense U20
inprogress
۲۲:۳۰
Palmeiras U20
۳
۰
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Olimpia SP U20
۰
۰
Comercial RB SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Brasilis FC U20
۱
۱
Mogi Mirim U20
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Desportivo Sao Carlense U20
۰
۰
CA Taquaritinga SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Maua SP U20
۰
۰
EC Agua Santa U20
inprogress
۲۲:۳۰
Santos FC U20
۴
۰
Jabaquara SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
VOCEM U20
۰
۰
Aracatuba U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Bento U20
۰
۰
SKA Brasil U20
inprogress
۲۲:۳۰
Taubate SP U20
۱
۰
CA Joseense U20
inprogress
۲۲:۳۰
Mirassol U20
۴
۰
Catanduva FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Caetano U20
۲
۰
Uniao Suzano AC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ituano U20
۰
۰
Salto SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Independente FC Limeira U20
۰
۱
XV Piracicaba U20
inprogress
۲۲:۳۰
Santacruzense U20
۰
۰
Andradina EC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Iceland
Iceland Cup
UMF Selfoss
۰
۶
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
Iceland
4. Deild
Ulfarnir
۴
۱
KA Asvellir
Finished
۰۰:۳۰
KFK Kopavogur
۵
۱
Skautafelag Reykjavikur
Finished
۰۰:۳۰
Arbaer Reykjavik
۶
۲
Isbjorninn Kopavogur
Finished
۰۰:۳۰
Kazakhstan
1. Division
Kaisar Kyzylorda
۲
۰
Zhenys
Finished
۱۷:۳۰
Yassy Turkistan
۲
۱
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Reserve League
Temperley Reserves
۲
۱
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Villa Dalmine Reserves
۳
۰
Sacachispas Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۲
۰
CSD Flandria Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۰
۲
Acassuso Reserves
Finished
۱۷:۳۰
United States
USL League Two
St Croix SC
۲
۴
FC Manitoba
Finished
۰۴:۳۰
Houston FC
۲
۰
Brazos Valley
Finished
۰۴:۳۰
Vermont Green
۳
۰
Blackwatch Rush
Finished
۰۳:۳۰
Tennessee SC
۲
۱
Peachtree City MOBA
Finished
۰۵:۰۰
Cleveland Force SC
۰
۳
Kings Hammer FC
Finished
۰۳:۳۰
Davis Legacy
۳
۲
Southern California Seahorses
Finished
۰۰:۳۰
Round Rock SC
۴
۲
AC Houston Sur
Finished
۰۴:۳۰
Malawi
Super League
Silver Strikers
۴
۱
TN Stars
Finished
۱۷:۰۰
Bhutan
Premier League
FC Takin
۱
۶
RTC FC
Finished
۱۷:۳۰
Terton FC
۱
۲
BFF Academy U19
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Suomen Cup
FC Haka Valkeakoski
۲
۳
KuPS Kuopio
Finished
۲۰:۰۰
FC Inter Turku
۱
۰
HJK Helsinki
Finished
۱۹:۳۰
PK-35
۲
۳
HIFK
Finished
۲۰:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
KI Klaksvík
۲
۲
NSI Runavík
inprogress
۲۲:۰۰
Skala IF
۲
۰
AB Argir
inprogress
۲۲:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۲
۰
IFK Eskilstuna
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۰
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۴:۰۰
Maitland
۱
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Lake Macquarie City FC
۲
۵
Weston Workers
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Saffle FF
۱
۲
Lidkopings FK
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Goiano U20
Atletico GO U20
۰
۰
Vila Nova U20
inprogress
۲۲:۳۰
Malaysia
U21 Cup
Kelantan U21
۱
۲
Kedah U21
Finished
۱۳:۱۵
Myanmar
National League
Ispe FC
۳
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Japan
J League
Gamba Osaka
۲
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Kolmonen
Tervarit
۲
۲
HauPa
Finished
۲۰:۰۰
FCJ Blackbird
۲
۰
PK 37 Iisalmi
Finished
۲۰:۳۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
۱
۴
JaPS/47
Finished
۲۱:۰۰
RPS Lions
۲
۵
STPS
Finished
۲۰:۳۰
GrIFK Reservi
۳
۱
BK-46
inprogress
۲۱:۴۵
Gambia
GFA Premier League
Elite United
۰
۰
Fortune
inprogress
۲۳:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
EPS
۰
۲
SalPa Salo
Finished
۲۰:۰۰
VJS Vantaa
۱
۰
HJS Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۱
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۲۰:۳۰
Gambia
Division 2
BK Milan
۲
۳
Tallinding United
Finished
۲۰:۳۰
Young Africans Banjul
۱
۰
FC Wagadou
Finished
۲۰:۳۰
Mongolia
Premier League
Deren
۴
۰
Khangarid Klub
Finished
۱۵:۳۰
FC Selenge Press Falcons
۰
۵
Ulaanbaatar City FC
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Cearense 2
Tiradentes CE
۱
۰
Guarani de Juazeiro
inprogress
۲۲:۳۰
Floresta EC
۱
۰
Itapipoca
inprogress
۲۲:۳۰
Pague Menos CE
۱
۰
Guarany de Sobral
inprogress
۲۲:۳۰
Barbalha
۰
۰
Cariri CE
inprogress
۲۲:۳۰
Maranguape
۰
۱
Horizonte FC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۲
۱
EC Futgol U20
Finished
۱۷:۳۰
Cruzeiro U20
۱
۰
Minas Boca U20
inprogress
۲۲:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Auckland City
۲
۱
Eastern Suburbs Auckland
Finished
۱۱:۳۰
United States
NPSL
Reign FK
۱
۲
OKC 1889 FC
Finished
۰۵:۰۰
Bangladesh
Premier League
Muktijoddha SKC
۱
۴
Bangladesh Police Club
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
Ullareds IK
۱
۱
Onsala BK
inprogress
۲۲:۰۰
Paraguay
Copa Paraguay
Fulgencio Yegros
۲
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۱:۳۰
Malaysia
U19 Cup
Melaka United U19
۰
۱
Negeri Sembilan U19
Finished
۱۳:۱۵
UITM U19
۰
۱
Selangor FA U19
Finished
۱۳:۱۵
Terengganu U19
۲
۰
Penang U19
Finished
۱۳:۱۵
Kenya
Super League
Muranga Seal
۳
۰
Coastal Heroes
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Brazil Cup U20
Hercilio Luz U20
۰
۰
Brusque U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Sporting Club de Gagnoa
۲
۱
Bassam
Finished
۲۰:۰۰
SOL FC Abobo
۰
۰
Racing Club d'Abidjan
inprogress
۲۳:۳۰
ES Bafing
۱
۲
Lys Sassandra
Finished
۲۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Union Santa Fe
Finished
۰۲:۴۵
Colo Colo
۲
۰
Internacional RS
Finished
۰۵:۰۰
Singapore
Premier League
Lion City Sailors FC
۵
۱
Young Lions
Finished
۱۶:۱۵
Poland
IV Liga
KS Unia Solec Kujawski
۲
۱
Wloclavia Wloclawek
Finished
۱۹:۳۰
Northern Ireland
League Cup Women
Cliftonville (W)
۰
۰
Sion Swifts LFC (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Australia
Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۵
۰
Souths United
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide Olympic
۳
۱
Adelaide United NPL
Finished
۱۵:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Ordabasy Shymkent
۳
۰
FK Aksu
Finished
۱۸:۳۰
Malaysia
Super League
Terengganu
۰
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۷:۳۰
United States
USL Women
Greenville Liberty (W)
۵
۱
Asheville City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Viltis Vilnius
۰
۱
FK Transinvest
inprogress
۲۲:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fjolnir (W)
۰
۰
HK Vikingur (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Brazil
Carioca Serie C
Barcelona RJ
۰
۳
SE Paraty RJ
inprogress
۲۲:۱۵
Brazil
Baiano 2
Galicia EC
۰
۱
Jequie BA
inprogress
۲۲:۳۰
Mongolia
2nd League
Alliance
۲
۰
Tuuliin Tom Tulnuud
Finished
۰۹:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Adelaide Olympic FC Reserves
۲
۳
Adelaide United Reserves
Finished
۱۳:۱۵
Australia
Northern NSW Division 1
West Wallsend SC
۰
۴
Singleton Strikers FC
Finished
۱۴:۳۰
Ireland
U19 League
Bray Wanderers U19
۱
۰
Athlone Town U19
inprogress
۲۳:۰۰