0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Ukraine
Premier League
Dynamo Kiev
۲
۰
Metal Kharkiv
inprogress
۱۵:۳۰
China
Super League
Tianjin Teda
۱
۰
Guangzhou City
Finished
۱۴:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۲
۳
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۰:۳۰
Wuhan Three Towns
۲
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Zhejiang Lucheng Greentown
۲
۰
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Shanghai SIPG
۱
۳
Henan Jianye
Finished
۱۵:۰۰
Shenzhen FC
۱
۲
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۵:۰۰
Hebei CFFC
۱
۴
Dalian Aerbing Yifang FC
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
Vietnam
۱
۱
Borussia Dortmund
inprogress
۱۵:۳۰
Hobro
۱
۱
Skive IF
Finished
۱۴:۳۰
Antalyaspor
۰
۱
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۱۵:۳۰
Egypt
Premier League
Haras El Hodood
۰
۰
Pyramids FC
inprogress
۱۶:۱۵
National Bank
۰
۳
Enppi
inprogress
۱۶:۱۵
Thailand
Thai League 3
Kasem Bundit University FC
۰
۰
North Bangkok University
Finished
۱۲:۰۰
Costa Rica
Copa Costa Rica
Sporting San Jose
۱
۱
CS Cartagines
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Saprissa
۳
۰
Santos de Guapiles
Finished
۰۴:۴۵
Lithuania
A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۱
۰
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۴:۳۰
Armenia
Premier League
Pyunik Yerevan
۰
۰
FC Ararat Yerevan
inprogress
۱۶:۳۰
Thailand
FA Cup
Buriram United FC
۲
۰
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۲
Chiangrai United FC
inprogress
۱۵:۰۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۵
۱
Lampang FC
inprogress
۱۵:۳۰
Police Tero FC
-
-
Saimit Kabin Utd
Finished
۱۳:۳۰
Surin Sugar KCM
۰
۴
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۱:۳۰
Chainat FC Hornbill
۱
۴
Bangkok United
Finished
۱۳:۳۰
Phrae United
۳
۲
Khonkaen FC
Finished
۱۴:۳۰
Suphanburi FC
۳
۲
Raj Pracha
Finished
۱۴:۰۰
Port F.C.
۳
۰
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۰۰
Sisaket United
۱۰
۰
Chiangrai City FC
Finished
۱۳:۳۰
India
Delhi Senior Division
Youngmen SC
۰
۰
United Bharat
Finished
۱۲:۳۰
Delhi United
۱
۶
New Delhi City FC
Finished
۰۹:۴۵
Oman
Professional League
Al Nasr SCSC
۰
۰
Oman Club
inprogress
۱۶:۳۵
Al Bashaer
۰
۱
Sur SC
inprogress
۱۶:۱۰
Italy
Serie C, Group C
Foggia
۰
۰
Messina
inprogress
۱۷:۰۰
AZ Picerno ASD
۰
۰
ASD Nuova Monterosi
inprogress
۱۷:۰۰
Italy
Serie C, Group A
Pordenone
۰
۰
Pro Patria
inprogress
۱۷:۰۰
Portugal
League Cup, Group G
Santa Clara
۱
۱
UD Oliveirense
Finished
۰۰:۱۵
Croatia
1. HNL U19
NK Dugopolje U19
۰
۰
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
Tipsport Liga
FC Slovan Liberec
۳
۴
Bohemians 1905
Finished
۱۳:۰۰
FC Vion Zlate Moravce
۱
۰
MFK Skalica
inprogress
۱۵:۳۰
FK MAS Taborsko
۱
۱
FK Viktoria Zizkov
inprogress
۱۵:۳۰
Slovenia
Prva liga
Radomlje
۰
۰
NK Domzale
inprogress
۱۶:۳۰
Romania
Romanian Cup U19
Metaloglobus Bucuresti U19
۱
۲
Dinamo Bucharest U19
Finished
۱۳:۳۰
CSS Lugoj U19
۲
۲
CSM Resita U19
Finished
۱۳:۳۰
Slovakia
U19 Liga
FC Vion Zlate Moravce U19
۱
۰
AS Trencin U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۰
۳
MSK Zilina U19
inprogress
۱۵:۳۰
Hong Kong
Sapling Cup
Hong Kong U23 Football Team
۰
۰
Resources Capital FC
inprogress
۱۵:۳۰
Colombia
Primera B
Deportes Quindio
۱
۰
Atletico Huila
Finished
۰۴:۳۰
Egypt
Division 2
Dekernes
۱
۰
Kafr El Sheikh SC
inprogress
۱۶:۰۰
Al Masry Salloum FC
۰
۰
El Hammam
inprogress
۱۶:۰۰
Baladiyet El Mahallah
۰
۰
El Mansoura
inprogress
۱۶:۰۰
Al Magd
۰
۰
Al Olympi
inprogress
۱۶:۰۰
Proxy SC
۰
۰
Tanta
inprogress
۱۶:۰۰
Gomhoryet Shebin
۰
۰
Abu Qir Semad FC
inprogress
۱۶:۰۰
Germany
Regionalliga North
FC St. Pauli II
۲
۰
SV Werder Bremen II
inprogress
۱۶:۳۰
Ethiopia
Premier League
Kedus Giorgis
۰
۰
Wolaita Dicha FC
inprogress
۱۶:۳۰
Slovenia
2.SNL
Krsko
۰
۰
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۱۶:۰۰
Tanzania
Premier League
Coastal Union
۰
۰
Dodoma
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Apollon Paralimniou
۱
۰
Doxa Dramas
inprogress
۱۶:۳۰
Pandramaikos
۲
۰
Panthrakikos
inprogress
۱۶:۳۰
Orfeas Puma Xanthi
۰
۰
Thermaikos Thermis
inprogress
۱۶:۳۰
Nestos Chrisoupolis
۰
۲
Kavala
inprogress
۱۶:۳۰
Bhutan
Premier League
Thimphu City
۵
۰
Paro Rinpung
inprogress
۱۵:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Sinaah
۰
۲
Al Kahrabaa Club
Finished
۱۴:۳۰
Hungary
NB III
Gyori ETO FC II
۲
۱
III Keruleti Tue Upe
inprogress
۱۵:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
COS Sarrabus Ogliastra
۱
۰
Tivoli Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Vietnam
U21 Championship
An Giang U21
۰
۲
Nam Dinh U21
Finished
۱۱:۳۰
Bangladesh
League Women
Suddhopuskorini Jubo SC (W)
۳
۱
FC Brahmanbaria (W)
Finished
۱۴:۳۰
China
League One
Jiangxi Liansheng
۰
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۰۹:۳۰
Beijing BG
۰
۰
Kunshan
Finished
۰۹:۳۰
India
AMFA Cup
Football 4 Change Academy
۹
۰
Angtha FC
Finished
۱۲:۰۵
Romania
Liga 1 Women
Piros Security (W)
۰
۱۲
CFF Olimpia Cluj (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Azerbaijan
1. Division
Zira II
۱
۲
Zaqatala
Finished
۱۲:۳۰